FOREVER SEXY TOUR 2017

Už tě nebaví ten stereotyp?

ZMĚŇ TO!!! Pojď se bavit s námi

PODÍVEJ SE

BUĎ I TY SOUČÁSTÍ VÝJIMEČNÉ NOCI

Možná ti připadá, jako by každý den byl stejný. Jako by každá další noc byla kopií té včerejší. Splývají ti dohromady. Všednost, rutina a nuda. Takto už to prostě dál nejde. Chce to změnu. Chce to zažít něco neopakovatelného.

Možná už jsi o tom slyšela. Možná jsi to někde viděla a možná ti o tom vyprávěla kamarádka, která to zažila na vlastní kůži. Bylo to něco výjimečného, elektrizujícího, vzrušujícího. Stejně tak, jako když sis o tom dovolila snít. Ale u nás se tvé tajné sny stávají realitou.

Přesně to je LADIES NIGHT SHOW plná svůdnosti, zážitků a smyslnosti. Je to noc, která je stvořena přímo pro tebe. Vezmi s sebou kamarádky a přidej se. Sexy zábava, muzika a taneční vystoupení s profesionální striptýzovou skupinou.

PODZIMNÍ MAGIC MIKE TOUR

Neopakovatelná show MAGIC MIKE, bez kalhot! Tentokrát je neuvidíš jen ve filmu, ale i naživo.

MAGIC MIKE je muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Tak přestaň snít a pojď se podívat na vlastní oči.

V hlavní roli taneční skupina DREAM MEN SHOW. Můžeš se těšit na tanec v dešti Raining men nebo na taneční vystoupení se zrcadly. Budeme mít pro tebe připraveny americké dolary, kterýma kluky podle svého přání můžeš odměnit.

Jako host večera se představí nejznámější český pornoherec a moderátor Robert Rosenberg!

VYSTOUPENÍ

LIBEREC
27.10.2017
OSTRAVA
28.10.2017
PLZEŇ
3.11.2017
PRAHA
4.11.2017
OLOMOUC
17.11.2017
PARDUBICE
18.11.2017

ZAPOMEŇ NA OBYČEJNOU SHOW

Tohle je něco výjimečného. Zjistíš, že i pod elegantním oblekem se mohou skrývat pevné břišní svaly, velmi důvěrně se seznámíš s důstojníky amerického námořnictva, kteří připlují jen za tebou. A pokud jsi spáchala třeba jen drobný prohřešek proti dobrému chování, buď připravena na zásah drsňáků z jednotky S.W.A.T. Může se stát, že si tě rovnou pozve k výslechu sexy policista, kterému je jeho uniforma trochu těsná. Nemusíš se topit, aby tě zachránili sexy plavčíci z pobřežní hlídky.

Tato ojedinělá dámská jízda se již nebude opakovat se stejnými muži. Do poslední chvíle nebudeš tušit, co všechno s kamarádkami zažiješ za PŘEKVAPENÍ a kteří účinkující na pódiu zazáří. Nech se hýčkat těmito borci s PEVNÝMI TĚLY a SVALY Z OCELI. 

Jak zpívá EGO ve své populární písničce: "Žijeme len raz, práve tu a práve teraz." Tak žij!!! Těšíme se na tebe a partu tvých kamarádek. 

ČLÁNKY A ROZHOVORY

Připravujeme pro tebe prostor s články a rozhovory, kde se můžeš o účinkujících dozvědět více. Prozatím na tom usilovně pracujeme. Pokud nám ale na sebe necháš email, hned jak to bude hotovo, budeš první, komu o tom řekneme.

DĚKUJI ZA SKVĚLÝ ZÁŽITEK, MOC MĚ TO BAVILO

Petra, OLOMOUC

JEN TAK DÁL KLUCI

Andrea, MOST

PROSTĚ WAU. BOMBA TĚLO A TO TETOVÁNÍ ... HODIL BY SE MI DOMŮ

Míša, PRAHA

TAK TO VYSTOUPENÍ MĚ FAKT DOSTALO. JSTE OPRAVDU DOBŘÍ

Lucie, PARDUBICE

Naprosto úžasná show!!! A večer ve společnosti těchto vymakaných, navoněných a sexy sympaťáků neměl chybu!!!

Renča, LIBEREC

Doporučuji všem slečnám!!!!!

Kamila, PLZEŇ

Facebook

ladiesnightshow.cz

Instagram

ladiesnightshow.cz